Kobieta

O marce

YUMI w kulturze wschodu oznacza piękno. Yummy – w kulturze zachodu oznacza coś smacznego. Łączymy w sobie dbanie o piękno z soczystością naturalnych składników, tworząc aloesowy koktajl dla twojej skóry. Dzięki YUMI skóra jest świeża, soczysta, odżywiona i intensywnie nawilżona.

Bazą naszych kosmetyków jest aloes w stężeniu 99%, do którego dodajemy soczyste składniki aktywne. Dajemy skórze pić i czerpać energię z natury. W większości naszych produktów ponad 97% składników jest pochodzenia naturalnego. W naszych kosmetykach wszystko jest przemyślane – nie stosujemy składników, do których mamy wątpliwości.

Dbamy o doskonały skład i zapach naszych produktów, a także o to, by cieszyły swoim wyglądem. Wszystko po to, by pielęgnacja była przyjemnością.

Marka YUMI powstała jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie kosmetykami z aloesem i równoczesny wzrost cen takich produktów. Chcemy być przystępni, by cena nie była barierą przed dobrą pielęgnacją. Inspiruje nas k-beauty, bogactwo naturalnych składników i przenikanie się kosmetyków i jedzenia. Lubimy stosować na naszą skórę to, co da się zjeść – i dlatego znajdziesz u nas aloes, ananas, arbuz, a wkrótce kolejne składniki prosto z twojej lodówki!

Wierzymy, że tylko to, co soczyste z natury, może prawdziwie nawilżyć skórę – a rośliny są urodowym superfoods.

Sięgnij po YUMI i daj swojej skórze pić!