Nie próbowałaś jeszcze Yumi?

10 powodów, dla których pokochasz nas na zawsze!

Ikonka serce

01

Bazą wszystkich kosmetyków YUMI jest aloes w wysokim stężeniu. Znajdziesz go u nas zawsze na początku składu. 

02

Ponad 97% składników YUMI jest pochodzenia naturalnego. Nie znajdziesz tu parabenów, barwników, parafiny, SLS i silikonów.

03

Oprócz aloesu, nasze kosmetyki są pełne innych substancji aktywnych – witamin, olejów, maseł, kwasów, roślinnego kolagenu i wielu innych. YUMI to odżywcze koktajle dla skóry!

04

Używamy soku z aloesu, a nie pudru aloesowego. Stawiamy na najwyższą jakość po to, byś widziała efekty na swojej skórze – nawet już po pierwszej aplikacji!

05

Tworzymy receptury dla spragnionej skóry, by dogłębnie ją nawilżać i odżywiać. Robimy to lepiej niż niejeden produkt w wyższej cenie!

06

Odpowiadamy na potrzeby także wymagającej skóry – suchej, dojrzałej, skłonnej do podrażnień i alergicznej.

07

Naturalne ekstrakty z roślin i owoców i ich bogate zapachy sprawiają, że używanie kosmetyków YUMI to czysta przyjemność! Można wąchać je nieustannie – ale nasze produkty wystarczą Ci na bardzo długo.

08

Nie testujemy na zwierzętach, a nasze kosmetyki są wegańskie. Kochamy rośliny i to one stanowią bazę naszych produktów.

09

Mamy praktyczne podejście do pielęgnacji. Znajdziesz u nas produkty, których potrzebujesz na co dzień i na które cię stać. Nie chcemy, by cena była barierą przed dobrą pielęgnacją.

10

Obok naszych opakowań z wesołym aloesem Yumikiem trudno przejść obojętnie – trzeba powąchać, a przynajmniej szeroko się uśmiechnąć! Jesteśmy gotowi umilać Ci każdy dzień i podsuwać wskazówki na osiędbanie.
Dude Aloe